Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Нанков: Детински грешки, ние сме си виновни

Помощник треньорът на ЦСКА - София Анатоли Нанков, който водеше "червените" на "Лаута" при загубата с 0:2 от Локомотив (Пловдив), даде мнението си след срещата. Бившият национал определи като изключително важни предстоящите двубои на тима със Славия в турнира за Купата на България.

Пропадането продължава! ЦСКА - София абсолютна нула и на "Лаута"

"Детински грешки, отлично начало за нашия отбор, непокрит човек в наказателното поле след отлично центриране, изпускане на човек, детинска грешка. Второто полувреме същото, пет минути игра и всичко приключи. Опитаха се момчетата да реагират, но не се получи и не можахме да се върнем в мача до края. Имахме голямо желание да победим днес, причината е в нас, ние сме виновни, не търсим причините другаде, не можахме да реализираме гол в силните ни първи 15 минути. Тази грешка при центрирането за първия гол повлия на момчетата. Мачът със Славия е изключително важен, после ще мислим за първата шестица, ще направим всичко възможно да стигнем финала за Купата на България", заяви Анатоли Нанков.