Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Банско изтръгна победата срещу дубъла на Септември (София) в мач със седем гола

Банско постигна победа като гост над дублиращия отбор на Септември (София) в зрелищен мач със 7 гола. Тимът се наложи с 4:3, като направи пълен обрат срещу столичани.

Домакините поведоха с 2:0 с попадения на Кристиян Иванов (18) и Теодор Цветанов (38). Преди почивката Борислав Хазуров (40) върна един гол от дузпа, а през второто полувреме Банско поведе в резултата.
Денис Ангелов и Жоро Рашков се разписаха, съответно в 53-ата и 58-ата минута. Крис Вълчинов възстанови равенството малко след като измина час игра.
Радостта на Септември обаче бе кратка и малко след това Костадин Василев реализира победното попадение от дузпа.

Това е трети пореден успех за Банско, който отрежда на тима седмо място с актив от 42 точки. Дубълът на столичани е на 15-а позиция с 26 пункта.