Белчев: Истината е, че ако не вкарваме голове, няма как да печелим

Наставникът на Арда Стамен Белчев обяви, че няма как отобрът му да печели победи в efbet Лига без да бележи попадения. “Мисля си, че през второто полувреме отстъпихме инициативата в средата на терена. Черно море бяха по-напористи. Губехме втора топка. Вкараха ни гол след корнер, второто попадение това, което направи нападателя, не трябва да се допуска. По-добро първо полувреме, а второто тотална доминация на Черно море. В никакъв случай проблемът не е физическа подготовка.

Черно море се справи с Арда и демонстрира амбиции за Европа

Имахме и през първото, и през второто полувреме по едно положение на Тонислав. Истината е, че ако не вкарваме голове, няма как да печелим.

Когато не задържаме трайно топката, трудно се случват нещата”, каза Белчев след поражението с 0:2 от Черно море във Варна.