Русев: Допуснахме ранен гол през второто полувреме и ни падна самочувствие, всичко

Нападателят на ЦСКА 1948 Георги Русев, който се отличи с две асистенции при равенството (2:2) срещу Ботев (Пловдив), каза след срещата, че отборът е загубил самочувствие след изравнителното попадение на канарчетата в началото на втората част.

ЦСКА 1948 и Ботев (Пд) загубиха по две точки в мразовит спектакъл

“С една идея можем да съжалямваме повече, че изпуснахме победата. През първото полувреме имахме инициативата. Второто допуснахме ранен гол и ни падна самочувствие, всичко. После ни вкараха втори гол.

Ботев е изключително добър. Неслучайно са на трета позиция. Загова се получи мач с положения и пред двете врати”, каза Русев, който допълни, че се разбира много добре с Алекс Колев в предни позиции.

“Разбирам се с Алекс Колев. Все пак сме в стаичка, колкото и смешно да звучи”, след което добави, че ниговият отбор отива да победи Берое в следващия кръг на първенството.

“Докато има шанс, ще се борим за по-горрно класиране. Има доста мачове. Когато се отделим, тогава ще имаме по-конкретна цел. Винаги излизаме да победим. Да играем футбол и да постигнем хубава победа”, завърши крилото на “червените”.

Снимки: Борислав Трошев