Септември (Сф) доближи Миньор и задълбочи кризата в Литекс

Септември (София) спечели домакинството си на Литекс с 3:1, с което тимът на Славко Матич доближи четвъртия в класирането Миньор (Перник). По-рано през деня отборът на Христо Янев претърпя крушение с 0:3 срещу Етър във Велико Търново. Същевременно загубата в Драгалевци задълбочи кризата в Литекс, който продължава да е под чертата в подреждането.

13 Септември (София) - Литекс

Срещата започна добре за Септември и в рамките на десетина минути домакините поведоха с 2:0. Първо Иван Арсов откри резултата в 25-ата минута, а в 34-ата Александър Тодоров удвои. В 52-ата минута нападателят на Литекс Митко Митков вкара много красив гол след пробив, за да дойде 66-ата минута, когато при сериозно меле в наказателното поле на отбора от Ловеч Атанас Кабов намери мрежата и фиксира крайния резултат.

Снимки: Борислав Трошев