Мега талант на ЦСКА - София поведе Миньор към победа

Отборът на Миньор (Перник) победи с 2:0 Янтра (Габрово) в среща от 23-ия кръг на Втора лига. “Чуковете” подновиха успешно официалните си мачове, като стигнаха до успеха с попадения на Мартин Смоленски, който е под наем от ЦСКА - София и Методи Костов.

Първият откри резултата в 29-ата минута, а Джек подпечата успеха с попадение в 82-ата. С успеха си днес Миньор се доближи само на три точки от върха, като в момента заема четвърта позиция.

Перничани са с 44 точки, а лидерът Етър е в 47. Янтра от своя страна остава на 12-о място с 23 точки.

Миньор (Перник) 2:0 Янтра (Габрово)
1:0 Мартин Смоленски (29)
2:0 Методи Костов (82)