Пещера (Галата) удари Левски (Чепинци)

Пещера (Галата) победи с 2:1 като гост Левски (Чепинци) в приятелска среща. Заслужен успех за селекцията на Ивайло Петков. Футболистите му нанесоха своя удар само за 5 минути. 180 секунди преди почивката, Младен Николаев засече с глава центрирана топка и тя се укроти в мрежата. Радослав Радославов пък стреля неспасяемо от 20 метра в 47-ата минута. Домакините реализираха почетното попадение в средата на втората част, когато Теодор Ганчев вкара дузпа. Още ситуации имаше пред двете врати. Малко бяха обаче головите положения. Най-чистото пропиля Младен Северинов от гостите.