Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Надежда (Доброславци) вкара четири пъти на Пещера (Галата)

Надежда (Доброславци) надигра Пещера (Галата) с 4:0 в току що завършилата приятелска среща. Стана динамичен и коректен мач. Ивайло Боюклиев откри резултата в средата на първата част. Той се разписа още веднъж в 30-ата минута.

Десетина минути след почивката Георги Тодоров направи резултата класически с удар от воле от 60 метра. Димитър Захариев реализира четвъртото попадение малко преди последния съдийски сигнал.