Драматична победа за Далас Старс в НХЛ

Джейсън Робъртсън се разписа за драматичната победа на Далас с 4:3 след продължение у дома срещу Уинипег в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Крилото на Старс реализира три минути след началото на допълнителния период, а Тайлър Сегин, Джейми Бен и Джейкъб Питърсън също отбелязаха във вратата на Джетс.

Вратарят Джейк Йотингер се отличи с 31 спасявания за Далас. Отборът от Тексас има седем победи в последните си девет двубоя.

Пиер-Люк Дюбоа, Дженсън Харкинс и Марк Шайфъл реализираха попаденията за Уинипег. Голът на Шайфъл беше малко повече от половин минута преди края на редовното време на срещата.

В продължението на мача Джейсън Робъртсън се разписа за 20-ти път през настоящата кампания.

Едмънтън победи с 3:1 като домакин състава на Ню Йорк Айлендърс. Зак Хайман и Коуди Сеси бяха точни в полза на победителите, а техният съотборник Майк Смит се отличи с 37 парирани удара на вратата.

Джеси Пулюярви също отбеляза за победителите, а Конър Макдейвид направи две асистенции.

Антъни Бовилие реализира почетен гол за Ню Йорк при числено превъзходство във втория период.

Стражът на гостите Иля Сорокин направи 33 спасявания.

Тампа Бей се наложи с 4:3 в гостуването срещу Аризона. Стив Стамкос се разписа на два пъти в последната третина, а Брайдън Пойнт и Кори Пери също добавиха попадения за успеха на Лайтнинг.

Брайън Елиът отби 15 удара във втория си мач като титуляр от 31 декември за Тампа Бей.

Клейтън Келър завърши с гол и асистенции за домакините, а Алекс Галченюк и Ник Шмалц също отбелязаха голове във вратата на гостите.

Стражът Карел Веймелка направи 28 спасявания за Тампа Бей.

Сиатъл победи трудно с 4:3 като гост Анахайм след решително попадение на Джордън Ебърли по-малко от две минути преди финалната сирена в третата част.

Райън Донато се отличи с два гола, а Винс Дън също се разписа за победителите.

Сиатъл постигна втори пореден успех в гостуване в НХЛ.

Исак Лундестрьом вкара две попадения, а Рикард Ракел също беше точен за състава на Дъкс. Джейми Дрисдейл подаде две асистенции.