Норич изненада Уулвс на "Молиню"

Една от изненадите на деня в програмата от четвъртия кръг на ФА Къп поднесе борещият се за мястото си във Висшата лига тим на Норич, който надигра с 1:0 като гост Уулвърхамптън. Единственият гол на "Молиню" падна в продължението на първото полувреме, а негов автор стана Кен Маклийн

Кристъл Палас също се класира за 1/8-финалите на Фа Къп. "Орлите" нямаха проблеми с четвъртодивизионния Хартлипул и го отстраниха с 2:0. И двата гола в мача паднаха през първото полувреме, като точни в четвъртата и в 22-рата минута бяха Марк Гуехи и Майкъл Олис.

Втородивизионният Стоук Сити пък елиминира носителя на купата за 2013 година Уигън Атлетик с 2:0. Точни за "грънчарите" бяха Джош Маджа и Джейкъб Браун през двете полувремена.