Бивш играч на Лацио бележи за Ботев (Враца)

Бивш играч на Лацио бележи за Ботев (Враца) Тимът на Ботев (Враца) победи косовския Феризай с 3:2 във втората си контрола в Дуръс. През първата част Даниел Моралес даде шанс в стартовия състав предимно на дошлите на проби футболисти, а през второто полувреме заложи на основните състезатели от есенния полусезон. Бившият състезател на Лацио - Браян Переа, откри за Ботев, а до края на полувремето резултатът бе удвоен след като 16-годишният Митко Панов принуди съперник да си отбележи автогол. До средата на втората част съперникът изравни, като вторият гол бе от дузпа. Чавдар Ивайлов пък донесе победата с 3:2.