Конте: Вкарахме три гола, а можеше и повече

Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте бе напълно доволен от победата с 3:0 над Кристъл Палас. Той заяви, че тимът му е можел да отбележи и още голове. Освен това призна, че червения картон на Уилфред Заха е помогнал много за успеха на "Шпорите".

"В първите двайсетина минути започнахме бавно, но въпреки това създадохме положения за гол. След това внигнахме класата, задържахме топката, пресирахме добре и отбелязахме два гола. А след като съперникът остана с 10 човека, стана по-лесно за нас. Дори и в такива ситуации е важно да останеш концентриран, защото в кариерата ми се е случвало да губя срещу 10 човека. Но играчите ми останаха фокусирани. Успяха да отбележат 3 гола, а можеше и повече. Има много позитивни неща след този мач. Да не забравяме, че след два дни отново трябва да играем с много силен отбор като Саутхамптън. Затова трябва да се възстановим и след това да вземем най-доброто решение за стартовата единайсеторка. Няма да ни е лесно, но и на останалите отбори няма да им е лесно да играят след два дни", заяви Конте.

"Винаги съм казвал, че Хари е топ нападател. Той е много важен за нас. Днес можех да му дам малко почивка и да играе само 60 минути. Това бе важно, защото той е играч, който трудно може да го включим в ротацията. Той отбеляза, радвам се за него, за Лукас, за Сон и за целия отбор, защото щом тримата нападатели отбелязаха, това означава, че отборът си е свършил добре работата", допълни италианецът

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!