Саутхамптън отново не спечели

Саутхамптън записа шести пореден мач без победа, въпреки че водеше на почивката при гостуването си на Кристъл Палас, а срещата завърши 2:2. Тимът на Патрик Виейра поведе още във втората минута, когато Вилфрид Заха се разписа. Домакините не се възползваха от силните си минути в началото и Одсон Едуард пропусна великолепна възможност да удвои преднината им.

"Светците" стигнаха до пълен обрат в рамките на 4 минути. Джеймс Уорд-Праус изравни след удар от фал в 32-ата минута, а малко по-късно Армандо Броя се разписа с далечен удар. Все пак Палас успя да стигне до равенството след почивката. Джордан Аю вкара за крайното 2:2 с удар от малък ъгъл.

Саутхамптън е на шест точки от зоната на изпадащите, но може да се доближи до опасната зона, ако продължи с негативните резултати. Кристъл Палас е 11-и с актив от 20 точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!