Очаквайте от 14:00 часа: Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Илиан Илиев: ЦСКА контролираше мача

Наставникът на Черно море Илиан Илиев не бе доволен от играта на неговия тим при загубата с 0:2 от ЦСКА - София. Специалистът е на мнение, че "моряците" не са влезли добре в мача и през първата част не са се представили на ниво.

ЦСКА - София сгъна без проблеми Черно море

"Изиграхме недобро първо полувреме, след това опитахме да коригираме някои неща. Донякъде успяхме, но не съумяхме да върнем поне един гол да стане по-интересен мач. ЦСКА контролираше двубоя. Опасявахме се, че може да стане така, защото от еуфорията, която се получи от резултати и очаквания от фенове, отидохме в другата крайност. Получи се така, че някои не бяха в идеално състояние от гледна точна на концентрация. Оставихме много пространства най-вече в нашата дясна зона. Променихме нещата второто полувреме, но не успяхме да върнем гол. Не можем да търсим извинение от това, че някой не е играл в мача, тъй като ние не бяхме добре в дефанзивен план", каза Илиев.

Снимка: Булфото