Карабах подари точка на Омония в Баку

Отборът на Карабах завърши 2:2 у дома в Баку срещу кипърския Омония в двубой от предпоследния кръг на битките в група Н на турнира Лига на конференциите. Домакините изоставаха в резултата след първата част, след като Михал Дюриш откри за гостите.

След почивката Парис Псалтис си наниза автогол, а в 88-ата минута Патрик Андраде даде аванс на домакините.

Карабах обаче не успя да удържи аванса си и допусна изравняване в самия край на мача, когато резервата Жорди Гомес вкара за 2:2, след като се възползва от грешка на вратаря на домакините, който беше излязъл далеч от рамката.

Така Карабах не успя да вземе преднина пред Базел в спора за първото място в групата, като и двата тима имат по 11 точки и всичко ще се реши в последния кръг в срещата помежду им на 9 декември.