Торино постигна ценен успех над Удинезе

Торино постигна ценен успех над Удинезе в срещата между двата тима от 13-ия кръг на Серия "А". "Биковете" се наложиха с 2:1 и дръпнаха на "Зебрите" в битката за оцеляване.

Резултатът в мача бе открит още в 8-ата минута, когато Андреа Белоти получи дълъг пас и свали с глава към Йосип Брекало, който със страхотен шут от движение от около 25 метра прати топката в мрежата за 1:0.

В 47-ата минута домакините удвоиха преднината си. Тогава изстрел на Белоти с глава се отби от гредата, последва меле пред вратата, топката бе избита от защитник пред голлинията, но накрая Бремер успя да я вкара във вратата отблизо за 2:0.

Удинезе успя да върне интригата с гол от фаул на Фернандо Форестиери в 77-ата минута.

Гостите обаче не успяха да стигнат до пълен обрат и си тръгнаха разочаровани от това гостуване. Торино пък се поздрави с победата и вече има 17 точки в актива си, като излезе на 11-ата позиция. Удинезе остава на 15-ото място с 14 точки.