Бърнли не се предаде срещу високо летящите "орли" на Виейра

Кристъл Палас записа седми пореден мач без загуба, въпреки че не успя да победи Бърнли като гост. "Орлите" на два пъти повеждаха, но в крайна сметка това голово зрелище завърши при резултат 3:3.

Двата отбора изиграха фантастично първо полувреме, в което си отбелязаха пет гола. Кристиан Бентеке откри резултата още в осмата минута след удар от границата на наказателното поле и последвал рикошет. Бърнли изравни в 19-ата, след като Бен Мий засече с глава центриране на Уестууд. В 27-ата минута Крис Ууд направи пълен обрат. Нападателят засече с глава на далечната греда центриране от свободен удар на Тарковски. Това бе 50-и гол за Ууд в Премиър лийг.

В 36-ата минута Бентеке изравни с втория си гол днес. Попадението бе изработено от Галахър, който много добре овладя едно дълго подаване, справи се с Тейлър и изведе белгиеца, който стрела хладнокръвно покрай Поуп за 2:2.

В 41-вата минута Марк Гуехи отново изведе Палас напред след удар отблизо.

Само четири минути след подновяването на играта Корне направи 3:3 след зрелищно воле, с което прати топката в горния ъгъл.

В 63-тата минута Поуп изби удар от въздуха на Заха, след което топката срещна гредата. В добавеното време пък  Видра имаше златен шанс да донесе успеха на домакините, но Гуаита се намеси блестящо и изби удара му.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!