Алисон се върна към гола, който получи срещу Уест Хам

Стражът на Ливърпул Алисон Бекер използва социалните мрежи, за да се върне към единия от головете, които получи при загубата от Уест Хам преди седмица. Тогава бразилецът получи попадение още в четвъртата минута, след като отклони топката в собствената си врата след центриране от ъглов удар. Мърсисайдци претендираха, че Огбона го е фуалирал, но главният рефер Крейг Поусън зачете попадението, а и ВАР не промени решението му. В крайна сметка Ливърпул загуби с 2:3.

Алисон публикува снимка, на която улавя топката при подобно центриране по време на двубоя на Бразилия срещу Колумбия в петък. Бразилецът добавя следния саркастичен коментар, с който явно визира ситуацията преди седмица: "Когато можеш да използваш ръцете си, работата не е толкова трудна".