Светкавица разгроми осакатения Устрем (Дончево)

Светкавица надигра Устрем (Дончево) с 5:1 в Търговище. Двубоят бе от 12-ия кръг на Североизточната Трета лига. Очакван успех срещу едва събраната единадесеторка на съперника, заради множеството кадрови проблеми. Облекчение за домакините, които най-сетне показаха, че могат да реализират множеството голови положения, които създават във всеки мач.

Срещата обаче тръгна лошо за тях. В средата на първата част Роберто Марков им вкара гол с шут от границата на наказателното поле. Десетина минути по-късно Михаил Паскалев изравни с глава след центриране от корнер. Скоро Райан Кръстев направи пълен обрат в резултата. В средата на втората част само за 4 минути влезлият като резерва Любомир Михалев се разписа два пъти. Николай Красимиров Илиев заби петото попадение в противниковата врата.

Стартови състави:

СВЕТКАВИЦА: 12. Костадин Белинов Иванов, 18. Станислав Иванов (капитан), 10. Борислав Цонев, 88. Никола Арнаудов, 13. Даниел Борисов, 22. Николай Красимиров Илиев, 11. Йордан Йорданов, 31. Никола Василев, 4. Костадин Хараламбиев Иванов, 9. Райан Кръстев, 38. Михаил Паскалев

УСТРЕМ: 12. Бора Алиев, 2. Николай Данаилов Илиев (капитан), 23. Дони Дончев, 4. Галин Радилов, 6. Никола Тодоров, 5. Васко Боев, 16. Пламен Шестаков, 25. Ерсен Илмаз, 14. Преслав Пасев, 88. Иван Цачев, 8. Роберто Марков