Борислав (Първомай) загуби от Крумовград

Борислав (Първомай) загуби домакинството си на Крумовград с 1:3 в среща от 15-ия кръг в ЮИ Трета лига. Първомайци имаха шансове в мача и дадоха каквото можаха, но загубиха. В 4-ата минута Георги Стайков даде преднина на Борислав от дузпа, отсъдена за нарушение в наказателното поле на Димитър Калчев.

Боримир Карамфилов възстанови равенството с диагонален удар в 11-ата. В 26-ата минута опитният Ахмед Осман направи 1:2. През второто полувреме пак Осман сложи точка на спора с трети гол в 73-ата. В следващия кръг Крумовград е домакин на Гигант (Съединение). Борислав ще гостува на Берое II.