Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград /Почивка/

Късен гол лиши Лил от победа

Лил пропусна да стигне до трите точки в домакинството си на Анже и срещата завърши 1:1. "Песовете" откриха резултата в 27-ата минута чрез Тиаго Джало. Попадението обаче породи доста спорове. Няколко играчи на домакините бяха в засада при гола, но не и голмайсторът. След разглеждане на ситуацията с ВАР съдиите прецениха, че попадението е редовно.

През първото полувреме Лил имаше леко предимство. Гостите обаче също имаха своите шансове и малко преди почивката блестяща намеса на вратаря Иво Гърбич спаси домакините от попадение. През втората част "песовете" отново доминираха и пропуснаха някои положение. Така се стигна до 83-ата минута, когато Азадин Оунаи изравни.

Шампионът от миналия сезон Лил няма победа в последните си четири шампионатни срещи и е 12-и в класирането.