Кристъл Палас спря възхода на "вълците"

Кристъл Палас победи с 2:0 Уулвърхамптън на "Селхърст Парк" в двубой от 11-ия кръг на Премиър лийг. По този начин тимът на Патрик Виейра, който преди седмица записа успех над шампиона Манчестър Сити, увеличи серията си без загуба в първенството на шест поредни срещи. Същевременно това сложи край на изключително добрия период на Уулвърхамптън, в който "вълците" имаха четири победи и едно равенство в последните си пет срещи в Премиър лийг.

И двата гола паднаха през второто полувреме. Уилфред Заха откри резултата в 61-вата минута, след като бе изведен от Джеймс Макартър. Първоначално попадението бе отменено заради засада, но след намесата на ВАР бе зачетено. 12 минути преди края Конър Галахър оформи крайния резултат, след като негов удар рикошира в Конър Коуди и влезе във вратата на Са. Между двете попадения главният рефер Греъм Скот отсъди дузпа в полза на Уулвърхамптън, но ВАР отмени решението му.

В крайна сметка победата на Палас бе заслужена, а след нея двата отбора остават на една точка един от друг. Уулвс заема осмото място с 15 пункта, лондончани са непосредствено зад "вълците".

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!