Автогол, червени картони и ценна победа за Мидтиланд срещу Цървена звезда

Мидтиланд взе важна победа с 1:0 в Белград срещу Цървена звезда в мач от Група "F" на Лига Европа, където е и българският шампион Лудогорец. Сръбският гранд остана с 10 души на терена още в 12-ата минута заради червен картон на Милош Дегенек. В 56-ата минута Гелор Канга си отбеляза автогол и това даде аванс на датчаните в резултата. В четвъртата минута на добавеното време за втори жълт картон от игра бе отстранен още един футболист на Звезда - Марко Гобелич.

Така ситуацията в групата се заплете, като Лудогорец остава последен с 1 точка, а Мидтиланд е трети с вече 5 точки. Лидер е Брага с 9 точки, пред Цървена звезда със 7.