Партизан изпусна шанс в Белгия

Партизан пропусна да си тръгне с трите точки от гостуването на Гент в мач от група В на Лигата на конференциите. Сърбите изиграха силен мач, но срещата завърши 1:1. Гостите поведоха в 65-ата минута след гол на Урошевич. Десет минути преди края Тисудали се възползва от грешка в защитата на Партизан и изравни.

В другия мач от групата Флора стигна до точка в домакинството си на Анортозис след силно второ полувреме, като двубоят завърши 2:2. Кипърският тим водеше с два гола на почивката след попадения на Кристофи и Попович, но през второто полувреме голове на Сапинен и Зеньов в рамките на 3 минути доведоха до равенство, което се запази до края.