Радник (Сурдулица) постигна историческа победа над Цървена звезда

Тимът на Радник (Сурдулица), чийто спонсор е българският букмейкър Efbet, постигна изненадваща победа над шампиона на Сърбия Цървена звезда с 2:1 в мач от първенството на западната ни съседка.

В основата на победата за домакините бе Милош Спасич, който отбеляза първото попадение за своя тим в 14-ата минута, а бе в основата и на втория гол в 54-ата минута, когато отбита топка от Милан Борян след негов изстрел попадна във Виктор Лукич, който удвои преднината на Радник

“Звездашите” върнаха едно попадение чрез Ел Фарду Бен три минути по-късно, но силите им стигнаха само за толкова и в крайна сметка загубиха срещата. Това бе първа победа на тима на Радник срещу именития гранд от Белград, който пък вече изостава на цели пет от водача в класирането Партизан.