Севлиево с пореден успех

В Севлиево едноименния тим победи Пещера (Галата) с 3:1 в мач от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. През първата част никой не взе превес. Десетина минути след началния съдийски сигнал, домакините вече имаха преднина. Стивиян Макавеев откри резултата след като беше изведен на добра позиция от Добрин Петров. Атанас Георгиев обаче възстанови равенството с глава след центриране от корнер. Същия вкара още веднъж, но рефера не зачете попадението заради засада. Пак Георгиев и Альоша Илиев пропуснаха добри голови възможности. След почивката домакините бяха по-добри. В 70-ата минута Георги Павлов беше точен с глава за 2:1. После и Петров се разписа с шут от границата на наказателното поле.