Севлиево наказа „студентите“ за половин час

Едноименният тим на Севлиево победи с 4:1 в Свищов местния Академик. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападна Трета лига. Гостите изковаха успеха за половин час през първото полувреме. В 5-ата минута бранител на домакините опита да върне топката назад, но Добрин Петров я взе и я изпрати в мрежата. Прострелен пас успоредно на голлнията насочи топката към Галин Стоянов и той удвои в 22-ата минута.

По идентичен начин, четвърт час по-късно Стефан Иванов направи резултата класически. През втората част „студентите“ преодоляха стъписването. Селекцията на Евгени Маринов заигра разкрепостено и дори върна едно попадение. Вкара го влезлият като резерва Росен Серафимов след подаване на Божидар Матеев. Малко преди края резервата на гостите Антониян Харалампиев шутира неспасяемо от границата на наказателното поле.