Цървена звезда помете съперник с 6 гола за едно полувреме (видео)

Един от съперниците на Лудогорец в Група “F” на Лига Европа - Цървена звезда, помете със 7:1 като гост Колубара в среща от 13-ия кръг на сръбското първенство. Звезда вкара 6 гола на съперника си през първото полувреме, в което воденият от Деян Станкович тим пропусна и дузпа. Това се случи в 29-ата минута, а автор на пропуска бе Канга. За Звезда преди почивката бяха точни на два пъти Павков (’24, ’43) и Мирко Иванич (’18, ‘ 36), а по едно попадение реализираха Александър Драгович и Ел Фарду Бен, съответно в 8-ата и 16-ата минути. Богдан Младенович бе точен в 86-ата минута за Колубара през второто полувреме, а в 88-ата резервата Марко Лазетич оформи крайния резултат със седмия гол за Звезда.

Цървена звезда е на второ място в класирането с 29 точки, а с 31 на върха е Партизан, който не е успял да спечели само един от своите мачове досега. И двата тима са изиграли по 11 срещи дотук. Колубара заема 12-о място в класирането с 13 точки.

Снимка: FK Crvena zvezda in English / Twitter