Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Вихрен постигна най-убедителната си победа през сезона след разгром над Левски (Чепинци)

Вихрен (Сандански) записа най-убедителната си победа от началото на сезона. В среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига възпитаниците на Емил Велев победиха със 7:1 Левски (Чепинци). Освен цели 8 гола, зрителите видяха и три дузпи в мача.

Резултати и класиране след 13-ия кръг на Югозапад

Домакините още до почивката водеха с 5:0. Александър Якимов пропусна дузпа в началото, но след това Димитър Макриев /2/, Якимов, Илиян Джавелеков, Янислав Тусонджиев,Иван Гюров и Георги Кечев се разписаха за убедителната победа. Последните двама юноши влязоха на полувремето, а едното попадение на Макриев също бе от дузпа. Гостите стигнаха до почетен гол от наказателен удар. Точен от бялата точка бе Борислав Велев.

Емил Велев замени на полувремето Макриев, Якимов и Валери Георгиев, а срещата пропуснаха и други двама опитни футболисти - Димитър Петков-Макето и Веселин Минев. Това бе 4-та победа от началото на сезона за Вихрен,който е на 15-та позиция с актив от 14 точки. Левски (Чепинци) е на последното 20-то място само с 1 точка в актива си.