Оборище (Панагюрище) надви Вихрен

Тимът на Оборище (Панагюрище) спечели с 3:2 домакинството си над Вихрен (Сандански) от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига. Капитанът Георги Нетов отново се превърна в герой с поредното си попадение праз тази кампания, след като донесе трите точки с точно изпълнена дузпа в 60-ата минута. Преди това през първите 45 минути двата отбора си вкараха по два гола. Васил Тачев отбеляза двете попадения за “панагюрци”, докато ветеранът Димитър Макриев и Александър Якимов се разписаха за играчите от Сандански.

Победата изведе Оборище на трето място с 26 точки. Играчите на Емил Велев пък прекъснаха серията си от три мача без поражения и останаха на 15-то място с 11 точки.