Юношите на България отстъпиха на Русия

Българският национален отбор до 19 години претърпя загуба с 0:2 от Русия във втория си мач от турнира в Хърватия.

През първото полувреме футболистите на Ангел Стойков бяха по-активният отбор на терена, а доброто им представяне продължи и в началото на втората част. Пъврият гол в българската врата бе отбелязан в 71-вата минута, а в 82-рата бе оформен и крайният резултат.

Съставът на България: 12. Християн Славков, 2. Велислав Боев, 3. Мартин Христов (К), 5. Панайот Пасков, 6. Анастас Пемперски, 7. Мартин Стойчев, 10. Никола Илиев, 11. Марк-Емилио Папазов, 14. Валентин Николов, 21. Александър Бучков, 22. Пламен Цончев

Селекционер: Ангел Стойков