Бивш играч на Ливърпул донесе победа на Партизан

Партизан записа втора победа в група В на Лигата на Конференциите. Сръбският гранд спечели с 2:0 домакинството си на естонския Флора. И двете попадения бяха реализирани от бившия играч на Ливърпул Лазар Маркович, който откри резултата в 19-ата минута, а след това се разписа и в 42-ата минута.

Срещата бе помрачена от инцидент през второто полувреме. Вратарят на гостите Маркус Сепик получи медицинска помощ и бе откаран с линейка поради болки в гърдите.

В другия мач от групата белгийският Гент победи Анортозис с 2:0. За домакините това също бе втора победа и те, както и Партизан, имат по 6 точки.