НСА разби Янтра в Габрово

Шампионките от НСА разгромиха като гост с 13:0 Янтра в мач от 4-ия кръг на Женското първенство. Първите 45 минути завършиха с преднина от осем попадения за тима от столицата, който поведе още в 3-ата минута. Леонора Желева даде начало на головата лавина във вратата на момичетата от Габрово. Александра Янева (20,25), Ивана Найденова (23), Яница Иванова (28), Димитра Иванова (31,43) и Яна Йорданова (44) вкараха другите голове до почивката. През второто полувреме головете отбелязаха Ивана Найденова (52, 65), Александра Палагачева (56), Ивелина Павлова (74) и Моника Ръжгева (85).

Четвъртата поредна победа остави НСА еднолично на първо място с 12 точки. Янтара остана с 6 точки на осмо място.