Гранит (Владая) се отпуши у дома

Отборът на Гранит (Владая) победи с 2:1 Пирин (Благоевград) ІІ в мач от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига. Играчите на Кемал Рашидов се върнаха към победите на своя стадион, след като в предните си три домакинства спечелиха две точки и не успяха да се разпишат нито веднъж. Весислав Иванов даде аванс на домакините в 17-ата минута, но Юлиян Тумбаев изравни при следващата атаката. В началото на второто полувреме Ивайло Тодоров си отбеляза автогол, който се оказа достатъчен за Гранит да запише първа победа от август на стадион във Владая.

Това бе общо четвърти успех за Гранит, който има 15 точки и заема осма позиция. Вторият тим на Пирин остана без победа и с актив от 4 точки е на 18-то място.