Таран носи трите точки за Сливнишки герой

Съставът на Сливнишки герой надви с 2:1 Пирин (Разлог) в мач от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига. Герой за домакините стана таранът Марио Йорданов, който отбеляза и двата гола за домакините, а преди това направи невероятен пропуск, удряйки гредата на празна врата от един метър. Деветката се разписа първо в 26-ата минута, след като Николай Хаджиниколов бе дал аванс на гостите в 13-ата минута, а в 82-ата минута донесе и трите точки на тима от Сливница. Интересното е, че попадението на гостите бе първо допуснато от домакините на свой терен през този сезон.

Сливнишки герой има три успеха и едно равенство пред своя публика, а след общо четвъртата си победа се изкачи на седмо място с 13 точки. Второто поражение за тима от Разлог остави Пирин на 12-та позиция с 10 точки.

снимка: Football24.bg