Вижте за какво нарушение футболист получи само жълт картон на мач в Чемпиъншип

Мачът Лутън Таун - Суонзи Сити бе един от най-лудите сблъсъци от събота в Чемпиъншип. Двубоят от 8-ия кръг завърши при резултат 3:3, въпреки че в 23-ата минута домакините от Лутън вече имаха аванс от 3:0. Попадението за 3:3 пък бе реализирано в 92-ата минута, а срещата бе белязана и от куриозен момент през първото полувреме. В 28-ата минута Хенри Лансбъри от Лутън извърши безумно нарушение срещу противников футболист, но получи само жълт картон за него и това предизвика дискусии в медиите.

Лутън е 13-и в класирането с 10 точки, а Суонзи заема 21-ата позиция със 7 и само една победа до момента.

Любопитно за отбелязване е, че 30-годишният Лансбъри има цели 93 жълти картона в кариерата си досега.