Солскяер: Джеси ще си вземе поука, всички грешим

Джеси Лингард ще се поучи от грешката си, след като подари късен гол на Йънг Бойс и швейцарците надвиха Манчестър Юнайтед с 2:1 в мач от Шампионската лига, заяви мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер. Юнайтед поведе в началото на двубоя чрез Кристиано Роналдо, но англичаните останаха с 10 души на терена заради червен картон на Аарън Уан-Бисака и допуснаха изравнителен гол през второто полувреме. В крайна сметка изглеждаше, че селекцията на Солскяер ще удържи 1:1, но резервата Лингард сгреши пас назад в добавеното време и Йънг Бойс вкара победен гол.

"На нито един футболист не му харесва да прави грешки, но това е част от играта. Ще си вземем поука, той също ще си вземе поука. Хора сме, всички грешим. Джеси ще се вдигне и ще бъде готов за неделя срещу Уест Хам", заяви Солскяер.