Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Дубълът на Берое загуби у дома от Черноморец

Берое 2 загуби домакинството си на Черноморец (Бургас) с 1:2. Срещата бе от 5 кръг на ЮИ Трета лига. Играчите на Слави Жеков започнаха по-добре срещата и откриха резултата в 13. минута, когато Ангел Костов се пребори за една топка, навлезе в пеналта и прати кълбото в мрежата с хубав удар.

Резултатът се запази до почивката, а гостите успяха да изравнят в 53. минута с удар извън наказателното поле. Двубоят бе решен в 78. минута след втори гол за гостите. В следващия кръг отборът гостува на Розова долина (Казанлък). Двубоят е насрочен за 11 септември от 17 ч.