Нови три гола и нова победа за Янтра

Отборът на Янтра стигна до класическа победа над Светкавица (Градежница) в мач от втория кръг на женското първенство. И трите попадения паднаха през втората половина на втората част.

Спортика не показа милост и разгроми Локо (Пловдив) с двуцифрен резултат

Първа в 66-ата минута се разписа Преслава Иванова, която даде аванс на домакините. Виктория Вилянова удвои в 84-ата, а 2 минути по-късно отново Иванова оформите крайното 3:0 в полза на Янтра.

Така Янтра втори пореден мач вкарва 3 гола и събира в актива си 6 точки. Светкавица от своя страна все още няма нито попадение, нито пункт на сметката си. В следващия кръг отборът от Градежница приема Пълдин (Пловдив), а Янтра гостува на Барокко.