Левски (Крумовград) мачка с 8:0 на Югоизток

Тимът на Левски (Крумовград) разгроми с 8:0 Карнобат в мач от 3-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Съставът на Стефан генов беше пълен господар на терена и зарадва своите фенове с цели осеп попадения. Първите два от тях бяха дело на Петър Христов, след което Джуйнет Яшар вкара за 3:0. Резервата Боримир Карамфилов вкара четвъртия гол, а други двама играчи влезли след почивката Ерай Карадайъ и Валентин Сливов вкараха петото и шестото попадение във вратата на гостите, които пристигнаха в Крумовград с едва 13 човека. Последните два гола бяха дело на Ахмед Осман.

Момчетата на Генов имат актив от шест точки вече са най-резултатния тим в групата с 15 отбелязани гола. Толкова получени има Карнобат, който е на дъното без точка и дори без отбелязан гол.

снимка:фейсбук - ФК "Левски - 2005" Крумовград