Ботев II (Враца) и Павликени не излъчиха победител

Ботев II (Враца) и едноименният тим на Павликени завършиха 2:2 в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините владееха инициативата в началния половин час.

В 20-ата минута Асен Русинов подаде успоредно на голлинията, настана суматоха и от крака на Атанас Фиданин, топката спря в мрежата – автогол. Последните десетина минути на първата част бяха равностойни. Гостите създадоха някои ситуации и в 41-ата минута Даниел Йорданов изравни със странична ножица. Второто полувреме започна с минимален превес за Павликени.

В 62-ата минута съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Йордан Йорданов и той реализира за 1:2. После влезлият като резерва Октай Азисов уцели гредата. В 75-ата минута Християн Петков изравни с глава след центриране отляво. До края и двата отбора опитаха да спечелят, но не успяха.