Рилецо измъкна победа от дубъла на Септември

Тимът на Рилски спортист победи с 2:1 като гост втория отбор на Септември (София) в мач от петия кръг на Югозападната трета лига. Домакините откриха резултата в шестата минута чрез Мартин Филипов, но голаджията на самоковци Петко Петков с два гола донесе победата на гостите. Нападателят първо изравни в 29-ата минута, а след това реализира пълен обрат в 62-ата.

Така Рилецо започва да влиза в ритъм, след като стартира сезона с три поредни загуби. Сега тимът записа втора поредна победа и заема десето място с шест точки. Септември II от своя страна е 14-и с пет.