Локо (ГО) с очакван успех над Дреновец

Локомотив спечели с 4:2 в Горна Оряховица срещу едноименния тим на Дреновец в среща от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. „Железничарите“ започнаха вихрено и в началния половин час просто не допуснаха съперника да излезе от половината си. В 10-ата минута домакините поискаха дузпа за нарушение срещу Димитър Байдаков, но реферът не отсъди такава. Четвърт час по-късно капитанът Георги Колев изстреля бомба от 22-23 метра – 1:0. Течеше 33-ата, когато голмайсторът влезе в единоборство и съдията отсъди спорна дузпа, която Байдаков реализира. Секунди след почивката Тодор Бакърджиев стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. В 62-ата минута Копаранов игра с ръка и капитанът на гостите Александър Веселинов вкара дузпата. В последните минути съперниците си вкараха по още веднъж. Първо Янислав Цачев се справи с отбраната на Дреновец и подаде на Байдаков, който търкулна топката в празната врата. После Веселинов наказа грешка на вратаря Зехнур Чаушев за окончателното 4:2.