Черноморец си тръгна с победа от Куклен след перфектно изпълнение на фаул

Отборът на Черноморец (Бургас) победи с 1:0 Атлетик (Куклен) като гост в мач от третия кръг на Югоизточната трета лига. “Акулите” успяха да стигнат до успеха с ранен гол на Мустафа Мустафа. Срещата бе равностойна в голяма част от времетраенето, като на терена имаше и много битка. Все пак гостите съумяха да спечелят трите точки, които бяха първи за тях през сезона.

Резултатът бе открит от гостите след отлично изпълнение на пряк свободен удар от Мустафа Мустафа в 11-ата минута. Полузащитникът не остави никакви шансове на вратаря след хубав фалц с левия крак.

29 Атлетик (Куклен) - Черноморец (Бургас)

През останалата част от срещата двата тима имаха по няколко добри възможности за попадение, но това така и не се случи, което бе добре дошло за "акулите".

Това бе първи успех за Черноморец от началото на сезона, след като бургазлии стартираха шампионата с две равенства. Атлетик пък направи грешна стъпка след двете си победи в първите два мача.

АТЛЕТИК (КУКЛЕН) 0:1 ЧЕРНОМОРЕЦ
0:1 Мустафа (11)

АТЛЕТИК (КУКЛЕН): 1. Акалски, 25. Романов, 13. Христев, 91. Николов, 4. Бисеров, 6. Митрев, 7. Мусай, 8. Джонджоров, 17. Стефанов, 77. Манев

ЧЕРНОМОРЕЦ: 99. Шейтанов, 71. Шопов, 18. Пюскюлю, 66. Мантаров, 4. Кижев, 13. Коев, 5. Калев, 24. Димитров, 10. Парушев, 7. Танев