Левски (Чепинци) и Пирин II не се победиха

Левски (Чепинци) и Пирин II завършиха 2:2 в равностоен мач, който бе изгледан от около 50 човека.  На стадиона в софийското село гостите започнаха по-добре мача и в 13-та минута Чергарски засече с глава центриране от ъглов удар, за да открие резултата. "Орлетата" продължиха с атаките и в 22-та минута Вангелов излезе сам срещу вратаря на домакините, но той скъси ъгъла и блокира удара.

24 Левски (Чепинци) - Пирин II (Благоевград)

Играчите на Левски отговориха в ответната атака, когато Шмедин стреля, но слабо и не затрудни стража на Пирин. Минута по-късно Либяховски стреля от границата на наказателното поле, но слабо покрай вратата на Левски.
В заключителните минути на полувремето и двата отбора търсеха попадение, но удар с глава на Ковачев бе спасен от Марковски, а благоевградчани пропуснаха няколко положения.

Второто полувреме започна доста нервно, като играчите на Левски бяха по-мотивирани и агресивни. Така капитана на домакините Милков си изкара жълт картон, след като си изпусна нервите, но именно той в 63-та минута изравни, след като бе най-съобразителен в наказателното поле при едно разбъркване от корнер и с точен удар по тревата изравни.

Само няколко минути по-късно Пирин отново поведе, след като Вангелов завърши образцова контраатака.Домакините поискаха засада в ситуацията, но съдийската бригада не отсъди такава.

Крайното 2:2 бе оформено в 74-та минута, когато Даниел Колев отблизо нямаше как да сбърка.

До края и двата отбора търсеха победата, но и заради силния вятър трудно създаваха чисти голови ситуации и си поделиха по една точка, които в този случай са първи за двата отбора за сезона.

Снимки: Борислав Трошев