Трабзонспор продължава напред след дузпи

Турският Трабзонспор продължава в плейофа за влизане в групите на турнира Лига на конференциите, след като елиминира норвежкия Молде след изпълнение на дузпи. След 3:3 в първия мач, тази вечер на собствения си стадион Молде стигна до 1:1 срещу Трабзонспор с гол в добавеното време.

Ие Едгар откри за турския тим в 57-ата минута, а играчите от южната ни съседка вече се виждаха победители, когато в седмата минута на добавеното време Сигурдасон изравни и прати мача в продължения. В тях нови голове не паднаха и се пристъпи към дузпи. В тях норвежците пропуснаха на два пъти, докато за Трабзонспор неточен беше само голмайстора Едгар, но това не се оказа фатално.