Черноморец с две победи за по-малко от 24 часа

Черноморец постигна две победи в двете си последни проверки от предсезонната подготовка. Вчера „акулите“ се наложиха над Ямбол, а днес – над Зайчар. Възпитаниците на треньорския тандем Нено Ненов и Росен Кавръков стигнаха до успех с 2:1 над състава на Ямбол в контролен мач. Мачът се проведе на помощното игрище на спортен комплекс „Черноморец“.

Гостите от Ямбол откриха в 4-ата минута на срещата с много красив гол. 26-минути по-късно Милен Танев изравни от дузпа. Също той в 50-та минута отбеляза отново за акулите. До края на двубоя гостите удариха една греда, но резултатът остана непроменен. Днес, от 10:00 часа Черноморец проведе двустранна игра игра срещу Зайчар. Бургазлии постигнаха убедителна победа. В двубоя наставниците искаха да изпробват различни постройки на игра за предстоящия сезон, а числовото изражение на успеха не бе от съществено значение.