Дубълът на Спартак (Варна) вкара 8 пъти на юношеския Ботев (Пловдив)

Вторият състав на варненския Спартак разгроми юношите (U-19) на Ботев (Пловдив) с 8:1 в контрола, играна в Обзор.

Спартак (Варна): Отсъствието на нашите феновете ни задължава да ги зарадваме с победа над Струмска слава

Тугай Невджет откри резултата в 5-ата минута. Десетина по-късно пловдивчани изрвниха от дузпа. Скоро обаче Янаки Смирнов отново изведе напред селекцията на Димитър Трендафилов. Четвърт час преди почивката Тодор Кулев реализира третото попадение за Спартак. Между 50-а и 65-ата минута топката спря още три пъти в мрежата на Ботев след удари на Никола Владов, Кулев и Смирнов. В 75-ата минута се разписа Александър Янчев, а малко след това точен беше и Константин Богданов.