Левски (Крумовград) победи Пирин (ГД) в Банско

Новият хит на Югоизток – Левски (Крумовград) спечели първа победа в контролите по време на лагера в Банско. Възпитаниците на Стефан Генов победиха с 3:1 Пирин (Гоце Делчев). През първото полувреме Боримир Карамфилов откри резултата за Левски, но неврокопчани изравниха бързо чрез Виктор Киряков, а при този резултат завърши и първото полувреме.

Готви се нов сериозен проект в българския футбол

През втората част се разписа Валентин Сливов за 2:1, а крайния резултат 3:1 оформи Ахмед Осман. Футболистите на Левски създадоха куп положения, но пропуските ги лишиха от още по-убедителна победа, а два от ударите на Ахмед Осман се отбиха от гредите.