Голово шоу на Севлиево и Локо (ГО)

Отборите на Севлиево и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха 3:3 в приятелска среща помежду си.

Срещата започна равностойно, като играта се водеше предимно в централната част на терена. "Железничарите" отново не бяха в оптималния си състав, липсваха основни футболисти. Янислав Цачев в 15-та минута на двубоя беше близо до отбелязване на попадение. Резултатът беше открит в 31-та минута от Добрин Петров с плътен удар от границата на наказателното поле. ОФК "Локомотив" (ГО) изравни 10 минути по-късно, точен от бялата точка беше Красимир Гавазов. Ивайло Велчев с глава улучи напречната греда, а в последната минута на първата част Павлин Иванов отбеляза за 2:1.

През второто полувреме в игра се появиха всички резервни футболисти и в двата отбора. В 50-та минута Добрин Петров беше близо до трети гол, но Чаушев изби в корнер. Попадение на гостите от Горна Оряховица беше отменено, заради засада. В 65-та минута Янислав Цачев отбеляза красиво попадение с глава за 2:2. "Черно-белите" проведоха с 3:2 след прекрасна контраатака, Янислав Цачев подаде към Георги Колев и той не сгреши в 72-та минута. Домакините стигнаха до равенството в 88-та минута с гол на Мирослав Радев.

Следващата проверка на ОФК "Локомотив" (ГО) е на 24.07.2021 г. (събота) от 18:30 часа в гр. Дряново срещу ФК "Локомотив 1927" (Дряново).

ФК Севлиево - ОФК "Локомотив" (ГО) - 3:3
1:0 Петров (31)
1:1 Гавазов (41-д)
2:1 Иванов (45)
2:2 Цачев (65)
2:3 Колев (72)
3:3 Радев (88)

ФК "Севлиево": Димитър Пантев, Славомир Семчев, Анатоли Киков, Ивайло Григоров, Георги Павлов (к), Илиян Трифонов, Стоян Славков, Павлин Иванов, Стивиян Макавеев, Мирослав Радев, Добрин Петров

ОФК "Локомотив"(ГО): Ивайло Петков, Стефан Иванов, Ивайло Велчев, Али Ахмед, Илиян Илиев, Александър Узунов, Явор Генчев, Никола Какакмъков (Красимир Гавазов), Тодор Бакърджиев, Георги Колев (к), Янислав Цачев